Najlepsze komentarze internautów
KOMENTARZE INTERNAUTÓW

NAJLEPSZE. Szarpałbym jak Reksio szynkę Mogłoby się wydawać, że żar lejący się z nieba sprawi, że nasi internauci popadną w wakacyjne otępienie. Że jest zbyt gorąco, aby wymyślić coś nowego, kreatywnego. Nie doceniliśmy was! Jakiś czas temu bardzo popularną formą komentowania klipów z gorącymi dziewczynami w roli głównej było krótkie acz stanowcze „****ałbym”. Tekst ten jednak był „nieco” nazbyt dosadny i szczęśliwie się już przejadł. Teraz w internecie rządzą zdecydowanie bardziej rozbudowane, pomysłowe, a przede wszystkim przezabawne komentarze. Łączy je jedno – charakterystyczna końcówka „bym”. Reszta zależy już od naszej wyobraźni!
GRY EROTYCZNE


Siedziałbym na niej jak dziad na czereśni W (nomen omen) stosunku do kogo Użytkownik serwisu nocoty!? ma tak ambitne plany? Oczywiście mowa tu o Micaeli Schaefer, uczestniczce niemieckiej [sic!] edycji programu „Top Model”. Pani Micaela szczęśliwie lubi zapomnieć o ubraniu sukienki, kiedy pojawia się na różnego rodzaju imprezach. Komuś to przeszkadza?
Klepałbym jak Najman matę Za taki komentarz chyba nawet Najman by się nie obraził.
Brałbym jak rolnik dotację unijną Za ten komentarz (zamieszczony w serwisie Gry) użytkownik abc123 oficjalnie zostaje moim idolem! A kogo tak brałby? Oczywiście Camillę Luddington, brytyjską aktorkę znaną między innymi z odważnych scen w serialu „Californication”, która niebawem użyczy także głosu nowej, młodszej Larze Croft w nadchodzącym restarcie serii Tomb Raider.
Szarpałbym jak kibol krzesełka Ten z kolei komentarz doczekał się już własnego profilu na Facebooku. Trudno się dziwić, jest znakomity!
Targałbym jak komornik szafę Camilla Luddington doczekała się wielu „ciepłych słów” ze strony internautów. Tu na zdjęciu w scenie ze wspomnianego już serialu „Californication”, w którym wcieliła się w rolę Lizzie.
Szarpałbym jak Koksu „stejki” Był Najman, musi być i Hardkorowy Koksu (nielicznym znany także jako Robert Burneika).
Klepałbym jak babcia pacierz Niestety nie wiemy, czy Użytkownik abc123 to ten sam, co ABC. Jeśli jednak są to dwie różne osoby, oznacza to jedynie, że mamy w sieci o jednego mistrza więcej! Brawo, panowie. Lepiej ująć się tego nie dało!
Szarpałbym jak student kebaba O kim to? O aktorce Brooklyn Decker, która z „pewnych” względów zasłużyła już sobie na miano następczyni Pameli Anderson. Obecnie jej wdzięki możemy podziwiać na wielkim ekranie w komedii „Jak urodzić i nie zwariować”.
Pukałbym jak jehowy do drzwi Kolejny doskonały komentarz pod zdjęciem Brooklyn Decke
Do sikania tylko wypuszczałbym ją Takie plany miałby jeden z Użytkowników internetu w stosunku do Katherine Jenkins – zjawiskowej i bardzo wszechstronnie utalentowanej piosenkarki, która wykonuje zarówno klasyczne arie, jak i przeboje muzyki popularnej.
Młóciłbym jak rolnik zboże Bardzo ciepło myślicie również o słynnej już Wodziance z programu Kuby Wojewódzkiego. Przy okazji wyszło też na jaw, że użytkownicy serwisu Teleshow mają bogatą wiedzę o rolnictwie. Super!
ZAPRASZAM NA MOJE POZOSTAŁE STRONY: NAJLEPSZE DARMOWE GRY W POLSKIM INTERNECIE!!! ŚMIESZNE ZDJĘCIA PSÓW,KOTÓW,KONI...+ PORADY I CIEKAWE ARTYKUŁY.

2 komentarze:

  1. Wjechałbym jak express do tunelu, z gwizdem!

    OdpowiedzUsuń
  2. stukałbym ją jak dzięcioł sosnę

    OdpowiedzUsuń